Get Adobe Flash player

Kávovary - Basic - Saeco Aulika

Mnozí z nás si nedokážou představit ráno nebo třeba polední pauzu bez chutného šálku voňavé kávy. Pití kávy je v současnosti jakýmsi každodenním rituálem, který Vám dokáže nabídnout krátký odpočinek a relaxaci. Patříte i Vy mezi milovníky kvalitní kávy? Jste majitelem kavárny, cukrárny nebo máte na starosti provoz kanceláře?
Coffee Experts vám přinášejí zajímavou nabídku kvalitních a vysoce spolehlivých kávovarů na zrnkovou kávu i kávovarů na kapsle.

more
Kávovary na zrnkovou kávu i kávovary na kapsle

Nabídka naší společnosti zahrnuje kávovary kategorie Basic, Superior a Deluxe. Od všech těchto kávovarů můžete očekávat maximální spolehlivost, jednoduchost ovládání, nenáročnou údržbu a především vynikající chuť čerstvě připravené kávy.

Hledáte-li vhodný kávovar pro malou kancelář či domácnost, který Vám nabídne kávu v té nejvyšší kvalitě, jistě si zamilujete kávovar na kapsle z kategorie Basic.
Pokud potřebujete kávovar pro středně velkou kancelář, je Vám k dispozici výběr kávovarů z kategorie Superior. Tato plně automatická zařízení s technologií nové generace jsou určena pro vysoký výkon a nabízí rozšířený sortiment nápojů nejvyšší kvality.

Příprava kvalitní a lahodné kávy je proces, který vyžaduje praxi a také zručnost. Naše profesionální automatické kávovary Vám celý tento proces výrazně usnadní a připraví vám jedinečnou kávu, jejíž lahodná chuť vás opravdu příjemně překvapí.
 
Předchozí Saeco Aulika

Saeco Aulika

Tento přístroj je dostupný pouze v Polsku.
Objednávka
 

Doporučujeme


Caffé Montenero Supremo Více
 

Podrobná specifikace


Specifikace