Get Adobe Flash player

Kolekce Original

"Káva pro opravdové znalce"

more
Je pro vás káva tím, co Vás každé ráno zaručeně postaví na nohy nebo Vám po náročném pracovním dni dodá novou energii? Naše kolekce „Original“ Vám přináší dva druhy zrnkové kávy Montenero, které budou dokonalým společníkem při Vaší relaxaci či po vyčerpávajícím pracovním nasazení.

Luxusní kávová zrna Caffé Montenero Aromatico a Caffé Montenero Supremo

Neváhejte ani chvíli a dopřejte si nezaměnitelnou chuť těchto zrnkových káv. Hledáte-li kávu zemité a plné chuti, která Vás postaví na nohy nebo naopak, delikátní kávu s květinovými podtóny a bohatou cremou, nehledejte dál, máme pro Vás to pravé.

Obě tyto kávy, 100% Arabica i skvěle vyvážená směs Arabiky s Robustou, si Vás jednoduše získají svou schopností dopřát vám jedinečný požitek z každého šálku.
 
Předchozí Caffé Montenero Nero

Caffé Montenero Nero

Výborně vyvážená směs arabiky a robusty. Pražení medium zachová charakteristické vlastnosti kávových zrn z Brazilie, Vietnamu a Indie, dokonale vynikne plné tělo a vyvážená chuť této směsi. Espresso má tmavě oříškovou cremu, příjemné aroma čokolády a vlašského ořechu. Má silnou sametovou a příjemně sladkou chuť s kořenitými podtóny a přetrvávající čokoládovou dochutí.

Objednávka
logo Caffé Montenero Nero

Doporučujeme

Automatický kávovar vhodný pro společnosti vyžadující perfektní, dokonalé espresso v gastronomické kvalitě s minimální údržbou přístroje.

Saeco Royal Professional Více

Podrobný popis

  • Kvalita kávy: směs arabiky s robustou
  • Chuťový profil: plné tělo, silná vyvážená chuť s tóny kakaa a koření, čokoládová dohuť
  • Pražení: medium