Get Adobe Flash player

Kolekce Original

"Káva pro opravdové znalce"

more
Je pro vás káva tím, co Vás každé ráno zaručeně postaví na nohy nebo Vám po náročném pracovním dni dodá novou energii? Naše kolekce „Original“ Vám přináší dva druhy zrnkové kávy Montenero, které budou dokonalým společníkem při Vaší relaxaci či po vyčerpávajícím pracovním nasazení.

Luxusní kávová zrna Caffé Montenero Aromatico a Caffé Montenero Supremo

Neváhejte ani chvíli a dopřejte si nezaměnitelnou chuť těchto zrnkových káv. Hledáte-li kávu zemité a plné chuti, která Vás postaví na nohy nebo naopak, delikátní kávu s květinovými podtóny a bohatou cremou, nehledejte dál, máme pro Vás to pravé.

Obě tyto kávy, 100% Arabica i skvěle vyvážená směs Arabiky s Robustou, si Vás jednoduše získají svou schopností dopřát vám jedinečný požitek z každého šálku.
 
Předchozí Další Caffé Montenero Aromatico

Caffé Montenero Aromatico

Tato směs byla pečlivě namíchána tak, aby se unikátní vlastnosti zrn Arabiky a Robusty spojily v šálku zemité a plné chuti. Pro tuto kávu jsou charakteristické přetrvávající kořeněné podtóny a bohatá crema.

Objednávka
logo Caffé Montenero Aromatico

Doporučujeme

Plně automatické zařízení nové generace jistě splní Vaše požadavky na kvalitu. Vhodné pro společnosti vyžadující široký...

Koro Cappuccino Více

Podrobný popis

  • Caffé Montenero Aromatico /zrno 1000 g/
  • Kvalita kávy: směs Arabiky a Robusty
  • Chuťový profil: čokoládové aroma, kořeněné podtóny
  • Pražení: medium