Get Adobe Flash player

Kolekce Emotivních směsí

"Objevte v sobě andílka či ďábla… Za šálek této kávy prodáte i duši!"

more
V naší kolekci emotivních směsí Vám přinášíme dva druhy prvotřídní italské zrnkové kávy Caffé Montenero Angel´s Choice a Devil´s Choice. Z obou těchto druhů zrnkové kávy získáte nezapomenutelný a jedinečný požitek.

Káva Arabica a Robusta

Většina našich káv je 100% Arabica, která se vyznačuje svou sametovou a lahodnou chutí. Avšak některé naše směsi obsahují oba typy kávy, druhy Arabica i Robusta. Tyto směsi byly pečlivě namíchány tak, aby se unikátní vlastnosti zrn arabiky i robusty spojily ve znamenitém šálku kávy, který Vás nikdy nezklame.

Ať už jste milovníkem klasického espressa nebo mléčných specialit, jako caffe latte či cappuccino, ze zrnkové kávy z kolekce emotivních směsí budete nadšeni.
 
Předchozí Další Passione – 100% Arabika

Passione – 100% Arabika

Představte si kávu, která si hraje s brazilskou vášní a indickou rovnováhou. Passione je směs arabik z Brazílie a Indie a díky italské preciznosti pražení tato směs získala to nejlepší z obou druhů. Má nádherné květinové aroma, plné tělo a příjemnou dochuť s mírnou aciditou. V chuti dominují červené lesní plody s podtóny sušeného ovoce.

Objednávka
logo Passione – 100% Arabika

Doporučujeme


MIO PRO Více

Podrobný popis

  • Kvalita kávy: 100% Arabica
  • Chuťový profil: silné květinové aroma, střední tělo
  • Pražení: medium