Get Adobe Flash player

Vše průměrné končí zde,
připravte se na něco mimořádného.

Vítejte, jsme Coffee Experts.
Jako profesionálové v oboru máme komplexní řešení pro Vaši kancelář, kavárnu i domácnost. Nabízíme široký výběr vysoce profesionálních automatických kávovarů, domácích kávovarů a přístrojů na vodu. Naše zařízení neustále nahrazujeme nejnovějšími modely, a tím Vaše vybavení nahradíme nově dostupnými technologiemi.

more
Dobrá pověst, zkušenost a spolehlivost: Jsme kanadská společnost působící již od roku 1996 v Kanadě, České republice, v Polsku a na Slovensku. Mezi naše každodenní klienty patří jak malé společnosti, tak i velké nadnárodní korporace.
Pravý důvod pro naši existenci je chuť sdílet s Vámi naši lásku pro dokonalou kávu. Jsme si vědomi toho, že ve Vás probudíme nadšení jen tehdy, když Vám poskytneme nejvyšší kvalitu služeb a navíc něco mimořádného.

Vychutnejte si 14 druhů dokonalých káv, od „jednodruhových“ káv z celého světa až po naše speciální směsi jakou jsou Angel’s Choice či Devil’s Choice. Většina z naších káv je 100% Arabika a zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější milovníky kávy.

Kompletní technický servis kávovarů

Nefunguje Vám kávovar? Takové situace jsou velmi nepříjemné, proto je naší prioritou poskytovat rychlý a spolehlivý servis kávovarů i přístrojů na vodu. Navíc je dobré vědět, že pokud Vám do 6 hodin od nahlášení případné závady nebudeme schopni kávovar opravit, zajistíme okamžitou výměnu přístroje a nahradíme Vám přerušení služby.

Mimořádné
služby

Máme komplexní řešení pro každou kancelář, kavárnu i domácnost a nejen to. Nabízíme nadstandardní servis a sortiment.

Více

Concierge
services

Neustále pečujeme o Vaši spokojenost. Potřebujete-li s čímkoli pomoci, obraťte se na nás, vše vyřešíme k Vaší maximální spokojenosti.

Více

My Moments

Jako poděkování za Vaši loajalitu nabízíme rozsáhlý bonusový program.

Více

Novinky a zajímavosti

Aktuální informace o tom, co je nového v naší společnosti a co se děje ve světě kávy.

Více

E-shop

Nakupujte pohodlně. Veškerý sortiment z naší nabídky je Vám k dispozici také v e-shopu.

Více